תיקון דלת חורקת

תיקון דלת חורקת

מנעולן בנתניה מספק שירותים בעיר ובסביבתה ובאזורים נוספים בארץ. הם נדרשים עבור לקוחות פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ואחרים נוספים. ניתן למצוא שירותים מוזמנים ומסודרים ואחרים דחופים עקב דלתות שהמנעולים בהן תקועים או שבורים מסיבות שונות. אחת הבעיות המעצבנות היא דלת חורקת. תיקון דלת כזאת, כמו גם, תיקון דלתות בנתניה אחרות מבוצע במהירות וביעילות על ידי פורץ מנעולים בנתניה אשר מכיר את הנושא לעומק. הוא למד את המקצוע במוסד מוכר וקבל תעודת הסמכה לאחר שעמד בכל התחייבויותיו בהצלחה כולל במבחנים מעשיים. הוא חייב להצטייד גם באישור משטרה המתיר לו ביצוע פריצות מבוקרות לבתים. האישור מעיד כי הוא מהימן וכדאי לכל מזמין שירות לבקש הצגתו.

טיפול מקצועי

הסיבות לחריקת דלת נובעת, לרוב, מצירים חלודים שיש צורך לטפל בהם. אחת הדרכים הפשוטות היא לרסס שמן מתאים אשר גורם לדלת לנוע בצורה חלקה על הצירים. במידה והדבר לא עובד בצורה מושלמת אז יש להוריד את הדלת ולטפל בצירים בצורה טובה יותר. נהוג לשייף אותם בעזרת נייר זכוכית עדין אשר יוריד שאריות לכלוך, חלודה, צבע דבוק וכדומה. הוא יחליק היטב את הצירים. לאחר מכן, יש לרסס שמן מתאים עליהם ולהחזיר את הדלת למקומה. משך הטיפול אינו ארוך וייעשה ללא גרימת נזק מכל סוג שהוא לדלת או לצבע והציפוי שלה. הבעיה נפתרת והשקט חוזר לבית.

מנעולן מוסמך

תיקון דלתות בנתניה נעשה על ידי מנעולן מקצועי אשר ברשותו ניידת שירות מאובזרת שבה יש, בין היתר, חלקי חילוף תקניים וחומרים איכותיים, כמו למשל, שמן מיוחד לריסוס על צירים וחלקים פנימיים במנעול. השימוש בהם מבטיח פעילות תקינה של כל המנגנונים שאף מונע בלאי מואץ. מנעולן בנתניה מבצע בנוסף, שורה של עבודות ובין היתר: החלפת מנעולים, הגבהת דלתות, תיקון משקופים, שחרור דלת טרוקה, פריצת מנעולי כספות ומכוניות ועוד. הוא זמין 24/7 לטובת עבודות דחופות הנדרשות עקב מנעולים תקועים אשר מונעים פתיחת או סגירת דלתות. בסיטואציה הזאת, הדיירים אינם יכולים לעזוב או להיכנס לבית והמצב נחשב לבעייתי ביותר. מומלץ להזמין שירותי תיקון דלתות בנתניה ממנעולן בעל מוניטין. 

 


פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מנעולן 365 בפריסה ארצית, מוקד חירום 24 שעות

קצת על מנעולן

מנעולן ברמת גן