תחזוקה נכונה לדלת זכוכית

תחזוקה נכונה לדלת זכוכית

דלתות זכוכית רבות מותקנות במשרדי עורכי דין, במשרדי הייטק, בחנויות בקניונים, בבנקים ובעסקים ובמוסדות אחרים אשר נמצאים בתוך מרכזי קניות בתל אביב. דלת מזכוכית מוסיפה נוי וחן לכניסה בזכות האלגנטיות שלה. ניתן למצוא משרדים אשר מתקינים דלתות זכוכית גם בחללים הפנימיים. יש צורך לתחזק אותן היטב בגלל כל המנגנונים המיוחדים הקיימים בהן. תיקון דלת זכוכית בתל אביב כולל מספר טיפולים ואחד הנדרשים בהם הוא החלפת משאבה רצפתית לדלת זכוכית. טיפולים אחרים הם תיקון מחזיר שמן, הוספת שמן למערכת ועוד. מחסור בשמן, למשל, מונע סגירה טובה וחלקה של הדלת. טיפולים אחרים הם הגבהת דלת זכוכית, תיקון צירים שלה ועוד.

הכשרה מתאימה

מנעולן בתל אביב רוכש את המקצוע לאחר שלמד את הנושא במוסד מוכר. הוא קבל תעודת הסמכה לאחר שעמד בהצלחה בכל המבחנים כולל המעשיים. בנוסף, הוא חייב לקבל אישור מהמשטרה לביצוע פריצות מבוקרות לבתים ומשרדים של לקוחותיו. האישור מוכיח כי אין לו עבר פלילי או בעייתי אחר המונעים ממנו עיסוק במקצוע הנ"ל. מומלץ לכל מי שמקבל שירות בסגנון הנ"ל לבקש לראות את התעודות והאישורים הנ"ל.  דלת זכוכית הינה דלת מחוסמת אשר עמידה ללחצים חזקים. יחד עם זאת, יש צורך למנוע טריקה שלה ולצורך זה קיימת משאבת שמן אשר תורמת לסגירה עדינה.

שירות מקצועי

תיקון דלת זכוכית בתל אביב נעשה במקרים דחופים או על פי הזמנות מסודרות. מקרים דחופים הם כאשר הדלת אינה ננעלת עקב מנעול תקול. הסיבות לכך הם בעיקר שבר של מנעול, מפתח תקוע או עקום, מפתח שנשבר בתוך המנעול וכדומה. מנעולן בתל אביב זמין 24/7 ויגיע לכל לקוח במהירות האפשרית. כך כאשר הדלת אינה נסגרת לאחר משמרת בחנות או אינה נפתחת בעת התחלת העבודה. כל תיקון כולל החלפת משאבה רצפתית לדלת זכוכית ייעשה ללא פגיעה כלשהיא בדלת, שריטה בזכוכית וכדומה. ברשות המנעולן ניידת שירות מאובזרת אשר ניתן למצוא בה את כל כלי העבודה הנדרשים. החלפת משאבה רצפתית לדלת זכוכית תקולה תיעשה רק באחרת מתאימה ותקינה לטובת תפעולה המיטבי.

 

 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מנעולן 365 בפריסה ארצית, מוקד חירום 24 שעות

קצת על מנעולן

מנעולן ברמת גן